Ormus Tarım

İLAN DETAYLARI

Doğal Ürünler

Telefonu Göster
 • İLAN NO376
 • İLAN TARİHİ15 Haziran 2020

İlan Açıklaması

Konumu

TEMSİLCİMİZ OLUP %20 İNDİRİMLİ ALMAK İSTERSENİZ BİZİ ARAYINIZ 0539.8460626

Ormus Tarım

İçindekiler: Bor, Çinkgo, Mangan, Demir, Molibden, Bakır ve 84 iz monoatomik element içerir.

Kolay uygulanır, Ucuz maliyetlidir, Organiktir, Toksik değildir, Donmaya karşı direnci arttırır, Toprağı nemlendirir, Toprağın kurumasını önler, Toprağın kireçlenmesini önler, alkali yapar, Toprağı canlandırır, Toprakta ki, mikro organizmayı artırır, Kuru ve verimsiz toprağı canlandır, Toprak mikroflorasını arttırır, Topraktaki azot sabitleyici bakterileri arttırır, Toprağın işlenmesini kolaylaştırır ve havalanmasını arttırır.

ORMUS TARIM KULLANIMI 

1 litre ormus tarım 40 litre suyla karıştırılarak sırt pompası, holder veya damlamayla verilir. 1 dönüme 4 litre uygundur. Meyvelerde çiçek açmadan önce ve sonra verilir. Sebze, tahıl ve bakliyatta 25-30 cm iken ve 1 ay sonra verilir. 

ORMUS TARIM DENEMELERİMİZ SONUCU SERAMIZ ORMANA DÖNDÜ, HAMD OLSUN ÇOK BÜYÜK BAŞARI ELDE ETTİK. Seramızda daha önce her türlü Gübreyi denedik ve hatta bir ton yaras gübresi galdık ve denedik. Fakat ormus Tarımda ki başarının 10’da birini görememiştik çok çok mutluyum.

Tarih. 01.06.2016 Ege

 1. Fasülyelerin boyu 6 metreyi aştı
 2. Aloe Veralar 2 ay önceden çiçek açtı ve çiçek sapı insan boyuna ulaştı, dibinden yüzlerce yeni filiz oluştu, bu Türkiye’de ilk
 3. Süs bitkisi Itır İnsan boyuna 2 ayda ulaştı
 4. İncir Kaktüsü çok kısa üsrede canlandı
 5. Yıldız kaktüsünü Çinden getirmiştik ve bir hariç diğerleri solmuştu, şimdi o da canlandı
 6. Kulak Otu çevresine yayıdı ve hiç olmadığı kadar parlak ve canlı

KULLANIMI; Her tür bitkide kullanılır 1 litresi 40 litre su ile karıştırarak damlama veya atomize ile sulama yapılır. 1 DEKARA 5 LİTRE ORMUS TARIM 200 LİTRE SU İLE karıştırdıktan sonra yapraktan veya damlama ile sulama yapılır. Sırt tulumbası ile sulayanlar 1 litre Ormusu 40 litre su ile karıştırarak sulamalıdır. Ormus Tarım ile Sebze ve Meyveler 3-5 yaprak fide veya yaprak iken, çiçek açmadan önce, meyveye dönünce ve meyvenin olğunşaması sırasında kullanılabilir.

ORMUS TARIM; Bor, çinko, mangan, molibden, bakır, selenyum ve bir çok iz element içerir. Fakat artı bu elementler normal değil bu elmenlere artık “MONO ATOMİK ELEMENT”, YANİ NE ARTI (+), NEDE EKSİ (-) YÜKLÜDÜR. NANO TEKNOLOJİ ile ELEMENTLERİ DÖNÜŞTÜRDÜK, DEĞİŞTİRDİK. Bu nedenle de herhangi bir başka elementle reaksiyona girmez ve tamamı bitki tarafından emilir ve kullanılır. Oysaki diğer gübreler topraktaki diğer elementler ile reaksiyona girerek etkisi ancak ve ancak %5-10’a düşer.
Biz bu elementlerin dış yörüngesindeki ELEKTRONLARI ortadan kaldırdık, yani hadım ettik ve etkisini %2000 artırdık. Çünkü böylece “ORMUS TARIM”da hiç bir kayıp olmadan hepsi %100 emilir ve bitki hücresinin merkezindeki hücre çekirdeğinin içinde ki DNA’yı tamir eder. Herbisitler, pestisitler ve kimyasal Gübrelerin bitki üzerinde yaptığı tahribatı ortadan kaldırır ve tamir eder. Aynı insanların aşırı antibiyotik, ağrı kesici, antidepresan vb., kimyasal ilaç kullana kullana hastalıklı bir insan oluyor. İşte başta ABD’de ki Kartellerin bitkinin GDO’su ile oynamaları veya hormonlu bitki üretmeleri gibi sebeplerden artık doğal yaşam çok çok büyük bir tehdit altındadır. Ağır Herbisit, pestisit ve kimyasal gübre kullanımı nedeniyle artık sebze, meyve, tahıl, bakliyat ve diğer bitkilerde ki vitamin, mineral ve enzimler %40-80 arası azalmıştır. Örneğin Muz’daki C-Vitamini %80, Elma’daki % E-Vitamini %56 azalmıştır. Ispanaktaki vitaminler ve mineraller 30 yıl öncesine göre %70 azalmıştır. Worldwatch Enstitüsü‘nde çalışan Brian Halweil yaptığı araştırmalarda Sebze ve meyvelerde ki, vitamin ve minerallerin 25 yıl öncesine göre %50, 50 yıl öncesine göre %75 ve 100 yıl öncesine göre %100 azalmıştır. 50 Yıl önce yenen bir Portakal’daki besin değerine ulaşmak için 21 Portakal yemek gerekiyor. ABD’li araştırmacı David Thomas 50 yıl önceki bir Şeftali günümüzde ki 26 Şeftaliye eşdeğer besleyici olduğunu tespit etmiştir. Bu nedenle artık Sebze ve Meyvelerin tadı yok gibi ve lezzeti çok çok azalmıştır. Biz bu tehdite karşı hiçbir YAN ETKİSİ OLMAYAN ve SAYISIZ FAYDASI olan doğal bir gübre üretik.
ORMUS TARIM ile Sebze ve Meyveler başta olmak üzere BİTKİLERDEKİ VİTAMİN, MİNERAL ve ENZİMLER tekrar en yüksek seviyeye ulaşacaktır.

ORMUS TARIM: 

 1. Kolay uygulanır.
 2. Ucuz maliyetlidir.
 3. Organiktir.
 4. Toksik değildir.
 5. Donmaya karşı direnci artırır.
 6. Asitli topraklar, alkalli yapar. Toprağın Ph Değerini Artırır.
 7. Toprağı nemlendirir
 8. Toprağın kurumasını önler
 9. Toprağın kireçlenmesini önler
 10. Toprağı canlandırır
 11. Toprakta ki mikro organizmayı artırır
 12. Suyun akıp gitmesini önler
 13. Kuru ve verimsiz toprağı canlandır
 14. Toprak mikroflorasını artırır.
 15. Topraktaki azot sabitleyici bakterileri artırır.
 16. Fosforlu mantarları artırır.
 17. Toprağın işlenmesini kolaylaştırır ve havalanmasını artırır.
 18. Bitkilerde Böceklere ve hastalıklara karşı direnci artırır.
 19. Hastalıklı meyve bahçelerini iyileştirir.
 20. Zararlı böcek zehirlerine daha az ihtiyaç kalır.