Bioagra

İLAN DETAYLARI

Doğal Ürünler

Telefonu Göster
  • İLAN NO328
  • İLAN TARİHİ15 Haziran 2020

İlan Açıklaması

Konumu

TEMSİLCİMİZ OLUP %20 İNDİRİMLİ ALMAK İSTERSENİZ BİZİ ARAYINIZ 0542.4303412  

Bioagra

İçindekiler:

Fotosentetik bakteri (Fototrotik bakteri); Bu bakteriler, güneş ışığı ve toprağın enerjisini enerji kaynağı olarak kullanarak, kök, organik madde ve/veya zararlı gazların (örneğin hidrojen sülfür) sekresyonlarından yararlı maddeler sentezlerler. Yararlı maddeler amino asitler, nükleik asitler, biyoakfit maddeler ve şekerden oluşur. Hepsi bitki büyümesini ve gelişimini teşvik eder.

Mikoriza Mantarları; Mikoriza Mantarı, toprağa fosfor vererek fosfatların toprakta çözünürlüğünü arttırarak bitkilerin daha rahat almasını sağlar. Mikoriza Mantarı Azotbakterileri ile birlikte azot sabitleciyidir ve baklagillerdeki nitrojen sabitleme yeteneğini geliştirir.

Laktik asit bakterileri; Laktik asit bakterileri, şekerden ve fotosentez bakterileri ve Mayalar tarafından üretilen diğer karbonhidratlardan laktik asit üretir. Bu nedenle, yoğurt ve turşu gibi yiyecek ve içecekler uzun süre laktik asit bakterileri kullanılarak üretilmiştir. Bununla birlikte, laktik asit güçlü bir sterilizatördür.

Yeast; Fotosentez bakterileri, organik madde ve piant kökleri tarafından salgılanan amino asitler ve şekerlerden bitki büyümesi için antimikrobiyal ve faydalı maddeler sentezler.

Actinomycetes; Fotosentetik bakteriler ve organik maddeler tarafından salgılanan amino asitlerden, antimikrobiyal maddeler üretir. Bu antimikrobik maddeler zararlı mantarları ve bakterileri yok eder.

Fermantasyon Mantarları; Aspergillus ve Penicilium gibi fermante edici mantarlar, organik maddeleri hızla alkol, ester ve antimikrobiyal maddeler üretmek üzere parçalamaktadır. Bunlar kokuları bastırır ve zararlı böceklerin ve kurtçukların istilasını önler.